Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZDEBİR 20. OLAĞAN GENEL KURULU ANKARA’DA TOPLANDI
2.12.2019

ÖZDEBİR 20. OLAĞAN GENEL KURULU ANKARA’DA TOPLANDI

ÖZDEBİR’in 20. Olağan Genel Kurulu, 23 Kasım 2019 Cumartesi günü Ankara’da Hotel İçkale’de toplandı.

Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda bir kez daha Yönetim Kurulu Başkanlığına aday gösterilen 19. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Naci ATALAY, katılan tüm üyelerin oylarını alarak yeniden başkan seçildi.

Naci ATALAY, genel kurula hitaben yaptığı konuşmada; ÖZDEBİR’in Türkiye’de özel dershaneciler tarafından kurulan ilk sivil toplum örgütü olduğunu, bugün de aynı adla tüm özel öğretim kurumlarının üye olabildiği bir dernek haline geldiğini belirti. Naci ATALAY bu günlere gelinmesinde büyük emekleri bulunan Kurucu Başkan merhum Dr. İbrahim ARIKAN’ı minnetle anarken Onursal Başkan Faruk KÖPRÜLÜ’ye de teşekkürlerini iletti.

Önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de Milli Eğitim Bakanlığı ile uyum içinde çalışılacağını dile getiren Naci ATALAY, tüm üyelerin dilek ve isteklerini dikkate alarak haklarını savunmaya devam edeceklerini belirtti. Genel kurula katılan konuklara ve üyelere teşekkür eden Başkan, tüm ÖZDEBİR ailesi bileşenlerine 20. Dönem çalışmaları için başarı dileklerini sundu.  

Saygıyla kamuoyuna duyururuz.

ÖZDEBİR Yönetim Kurulu  

Genel Kurulda  yapılan seçimde yeni Yönetim ve Denetleme Kurulları oluşturuldu ve aşağıda belirtildiği şekilde görev dağılımı yapıldı.

ÖZDEBİR 20. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı: Naci ATALAY, Konya

Genel Sekreter: Sabri YILDIZ, Denizli

Sayman: Metin DEMİR, Ankara

Yönetim Kurulu Üyesi:  Kurtuluş ARIKAN

Yönetim Kurulu Üyesi: Hüseyin BAYSAL, Antalya

Yönetim Kurulu Üyesi: Sait OĞUZ, Mersin

Yönetim Kurulu Üyesi: Yılmaz ÖZTÜRK

ÖZDEBİR 20. DÖNEM DENETLEME KURULU

Denetleme Kurulu Başkanı: Cemil AKÇA, Ankara

Denetleme Kurulu Üyesi: Yıldırım ÖZYEĞEN, Ankara

Denetleme Kurulu Üyesi: Mehmet UZ, Ankara

 

20. GENEL KURULDAN FOTOĞRAFLAR >>>

 

ÖZDEBİR 20. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Naci ATALAY öncülüğünde; Yönetim Kurulu ile Ankara'daki Üye Kurumlardan temsilcilerin ve öğrencilerimizin katılımıyla 25 Kasım 2019 Pazartesi Günü Geleneksel olarak sürdürülen Anıtkabir Ziyareti gerçekleştirildi ve ATA'nın Mozolesine çelenk sunuldu.

Başkan Naci ATALAY Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

Başkan ATALAY’ın Anıtkabir Özel Defterine yazdığı metin;
"Başöğretmenimiz Büyük Atatürk,
Çağdaş ve Uygar Bir Türkiye hedefine ulaşmak için “Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür kuşaklar” yetiştirmeyi ilke edinmiş ve size gönülden inanan ÖZDEBİR topluluğumuzun temsilcileri, 20. Olağan Genel Kurulumuzun seçilmiş yöneticileri olarak yeniden huzurunuzdayız.
Ülkemizin içinde bulunduğu koşullarda; varlığınızın ve değerinizin idrakiyle, Kutsal Emanetin Cumhuriyetimizi güzel ülkemizin yarınlarına taşıma kararlılığımızı bir kez daha yineliyor, sizden aldığımız güç ve güvenle yüksek huzurunuzda minnetle, saygıyla eğiliyoruz…25 Kasım 2019"

ANITKABİR Ziyaretinden Fotoğraflar >>>