Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZDEBİR 2020 YKS Tercih Robotu Ek Yerleştirme..
17.9.2020

ÖZDEBİR 2020 YKS Tercih Robotu Ek Yerleştirme için Güncellendi..

Güncelleme: 17.09.2020

Üyelerimiz, Bayilerimiz, Sınavlarımızı Uygulayan Kurumlarımız aracılığıyla üniversite adaylarının erişimine sunulacak ÖZDEBİR 2020 YKS TERCİH ROBOTU hazırlandı. Üniversite adayları da, Tercih Robotuna doğrudan erişebilecekler.

2020-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunun son hali ile ÖZDEBİR 2020 YKS TERCİH ROBOTU'da güncellenmiştir. Bu güncelleme ile eş zamanlı olarak;

  • Üyelerimiz, Sınavlarımızı Uygulayan Kurumlarımızın, Kurumumuzda kayıtlı cep telefonlarına,

  • Bayilerimizin e posta adreslerine veya  cep telefonlarına   Tercih robotu kullanımı için  Tercih Sürecinde yeterli sayıda Kullanıcı Kodu ve Şifre gönderilmiştir. (Her kod ve şifre bir bilgisayar içindir.)

Kurumlar, "ÖZDEBİR 2020 YKS Tercih Robotu"nuhttps://akbimkoc.com/ozdebir/   bağlantısından indirerek Kurumumuzda kayıtlı cep telefonlarına veya e postalarına iletilen Kurum Kodu ve Şifre ile giriş yapabileceklerdir.

Erişim, program kurulum ve kullanım bilgileri de yukarıdaki bağlantıdan edinilebilir.

Kurumlar, kullanım ve erişim sorunları yaşadıklarında 0535 278 7785,   0232 463 21 35 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler..

  • Üniversite adayları, Tercih Robotuna doğrudan da erişebilirler. Güncel verilerine göre erişim için lütfen tıklayınız >>> 

 


Kurumlar için  Tercih Robotu: Lütfen tıklayınız >>>

Üniversite adaylarının doğrudan erişimi için Tercih Robotu: Lütfen tıklayınız >>> 

YKS PUAN HESAPLAMA için lütfen tıklayınız >>>