Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZDEBİR YÖNETİM KURULU MERSİN’DE ÜYELERİYLE BULUŞTU
30.6.2018

ÖZDEBİR Yönetim Kurulu’nun, Türkiye’nin farklı illerinde üyelerimizle buluşma ve fikir alışverişinde bulunma amacıyla düzenlediği toplantıların bir diğeri Mersin de düzenlendi. İlki Şubat ayında Konya’da, ikincisi Nisan ayında Ankara’da gerçekleştirilen toplantıların üçüncüsü ise 28 Haziran Perşembe günü Mersin Divan Otel’de üyelerimizin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

ÖZDEBİR Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay’ın Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile önceki yöneticilerimiz Faruk Köprülü ve Nazmi Arıkan' nın da hazır bulunduğu toplantıya; Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca beraberinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünden bir heyet de katıldı.

Başkan Naci Atalay’ın açış konuşması ile başlayan ve geniş katılımla gerçekleştirilen Mersin Üye Toplantısında eğitim öğretimle ilgili yerel ve genel sorunlar dile getirilirken, özel öğretim kurumlarının sorunları üzerinde duruldu.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca konuşmasında özel öğretim kurumlarının sayısının artmasının devlet kurumlarının yükünün hafiflemesine katkı sağladığını belirtirken ÖZDEBİR gibi sektörün çatı örgütleri ile sürdürülen çalışmaların da katkısına değindi. Konuşmasının ardından toplantıya katılan ÖZDEBİR üyelerinin de sorularını yanıtlayan Koca’ya, Başkanlar Naci Atalay ve Faruk Köprülü tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Fotoğraflar için tıklayınız..