Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
TÜRKİYE GENELİ ONLINE LGS DENEME SINAVLARI
22.9.2020

Sınav Uygulayan Kurumlarımızın/Bayilerimizin Bilgilerine:

-TÜRKİYE GENELİ ONLİNE LGS Denemeleri, MEB tarafından açıklanan kazanım listelerine uygun olarak hazırlanmıştır.

-Web Sitemiz ONLİNE İŞLEM MERKEZİ’nden sipariş işleminizi tamamlayıp ödemeniz Muhasebemizce onaylandıktan sonra, sistemde kayıtlı e-postanıza talep ettiğiniz sayıda kullanıcı adı ve parola gönderilecektir. Bayilerimizin siparişlerde okul isimlerini belirtmeleri önemlidir.

-Bayi ve kurumlara gönderilen kullanıcı adı ve parolaların öğrencilere dağıtımından ilgili bayi/kurum/kurumlar sorumludur. Her öğrenciye bir adet kullanıcı adı ve parola iletilmelidir.

-Online LGS Denemeleri saat 07.00 ile 21.00 arasında Sözel Bölüm (95 dakika) ve Sayısal Bölüm (100 dakika) olmak üzere 2 oturum şeklinde uygulanacaktır. Oturumlar başlatıldıktan sonra süreyi durdurma seçeneği yoktur. İki oturum arasında isteğe bağlı olarak ara verilebilecektir. İkinci oturuma son başlama saati 21:00’ dir. Sınav takvimi için: http://www.ozdebir.org.tr/sinav-takvimi

-Sınava ve sınav sonuçlarına erişim https://www.akillisinav.com/ozdebir/login adresi üzerinden olacaktır. Öğrenciler kurumlarından aldıkları kullanıcı adı ve parola ile giriş yapabilecektir.

-Sınav uygulaması tamamlandıktan sonraki gün saat 12:00’de her öğrenci karnesine ulaşabilecek; Türkiye geneli ve kurum içi sıralamaları dahil olmak üzere sonuçlarını görebilecektir.

-Her kuruma öğrenci parolaları ile birlikte bir de kurum adı ve parolası iletilmiştir. https://www.akillisinav.com/ozdebir/login  adresi üzerinden kurum içi sonuçlara bu kullanıcı adı ve parola ile ulaşılacaktır.

Tanıtım videosu için tıklayınız.

ÖNEMLİDİR!..

Bu sınav, yalnızca “Online İşlem Merkezi”ndeki bayilerimiz ve talepte bulunan kurumların başvurularına açıktır.