Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
Yönetim Kurulu Başkanımız Faruk KÖPRÜLÜ'nün Cumhuriyet Bayramı İletisi
27.10.2015

CUMHURİYETİMİZİN 92. YILI KUTLU OLSUN!

Cumhuriyet; bağımsızlığından ödün vermeyen, dayatmalara boyun eğmeyen ulusumuzun Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde gerçekleştirdiği, dünyaya örnek bir aydınlanma hareketidir.
Kurtuluş Savaşımızın askeri ve siyasi alanda zafere ulaştığı Cumhuriyetimizle ülkemizin kazandığı değerlerin ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu her geçen gün daha çok anlıyoruz.
İnanıyoruz ki Cumhuriyetimiz, “Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür.” yeni kuşakların elinde ebediyen korunacak ve Türkiye Cumhuriyeti, uygar dünyanın onurlu bir üyesi olmak için verdiği kararlı mücadelesini benimsediği evrensel ilkelerle sürdürmeye devam edecektir
Bütün çalışmalarında Büyük Önder Atatürk’ün birleştirici, kaynaştırıcı, bütünleştirici, çağdaşlaştırıcı, yol gösterici ilkeleri ve devrimlerini rehber edinen ÖZDEBİR topluluğu olarak en değerli varlığımız Mustafa Kemal Atatürk’e Cumhuriyetimizi kuranlara, onu yüceltenlere minnet ve şükran duyuyor; onları, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla anıyoruz.
Bu inanç, duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyet Bayramınızı, kıvançla, gururla kutluyor; en iyi dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Faruk KÖPRÜLÜ
ÖZDEBİR Yönetim Kurulu Başkanı

Kutlama Kartı >>>