Kurumsal İşlemler Banka Hesapları Sınav Sonuçları E-Satış Sınav Yanıtlama Online Sınav Video Çözümler

Derneğimize ait kurumsal uygulamalara sağ tarafta bulunan bu menüden ulaşabilirsiniz.

2010-2011 Eğitim Etkinlikleri: Aksaray (8)

12/01/2011

ÖZ-DE-BİR Kuruluşunun 25. yılı etkinlikleri, Zonguldak, Manisa, Kocaeli ve Mersin'den sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinin destekleriyle Aksaray'da gerçekleşti.

ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı EKEN ve Vahap ERDOĞDU'nun, ÖZ-DE-BİR Koordinatörü Metin YILDIZ ve ÖZ-DE-BİR görevlilerinin, İstanbul Bilgi Üniversitesi temsilcilerinin, üye dershane kurucu ve yetkililerinin de hazır bulunduğu etkinlikler, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması, ÖZ-DE-BİR Tanıtım Filminin izlenmesi ile başladı.

9 Ocak 2011'de Aksaray Kültür Merkezi'nde gerçekleşen etkinliklerin "Hoş geldiniz" konuşmasını İl Temsilcisi Ali ÜNAL, Açılış konuşmalarını ise Yönetim Kurulu Üyesi Vahap ERDOĞDU yaptı.
 
İstanbul Bilgi Üniversitesinin destekleriyle gerçekleşen Aksaray Etkinlikleri Saat 10.30'da öğrencilere, 14.30'da velilere yönelik olarak yapıldı. Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan YILMAZ, "Sınavlara Hazırlanan Çocuklarımıza verebileceğimiz Psikolojik Destek" başlıklı sunusuyla velilere, "Hayatta ve Sınavlarda Başarı" başlıklı sunusuyla da öğrencilere seslendi.


ÖZ-DE-BİR Yayınları kitap sergisinin açılarak, indirimli kitap satışının yapıldığı etkinliklerde Hasan YILMAZ da kitaplarını imzaladı.


2010-2011 Eğitim Etkinliklerinin sonraki durağı ise 15-16 Ocak 2011'de Muğla ve Marmaris olacak.