Kurumsal İşlemler Banka Hesapları Sınav Sonuçları E-Satış Sınav Yanıtlama Online Sınav Video Çözümler

Derneğimize ait kurumsal uygulamalara sağ tarafta bulunan bu menüden ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun!..

24/10/2011

Cumhuriyet, dünyaya örnek bir aydınlanma hareketinin, bağımsızlığından ödün vermeyen, dayatmalara boyun eğmeyen ulusumuzun gerçekleştirdiği Türk devriminin adıdır.

Cumhuriyet devriminin tasarımcısı ve büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde, sevgili yurduna, ulusal onuruna ve egemenliğine sahip çıkan ulusumuzun gazilik ve şehitliklere yükselen fedakârlıklarıyla kurulmuş topyekûn bir yansımasıdır Cumhuriyet.

Sonsuza uzanan Yüce Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin değerleriyle donanmış binlerce evlat yetiştirmiş ÖZ-DE-BİR, yeni kuşakları eğitmedeki çaba ve duyarlılığı hiç kuşkusuz bundan sonra da gösterecek; bu kutsal emaneti Yüce Önder'in, "Türkiye Cumhuriyeti her manası ile büyük Türk milletinin öz ve aziz malıdır. Kıymetli evlatlarının elinde daima yükselecek, ebediyen yaşayacaktır." sözüne inançla sarılarak bu güzel ülkenin yarınlarına taşıma ve yükseltmede üzerine düşen görevini sürdürecektir.

Atatürk'ün  yaktığı aydınlanma ışığını söndürmeden taşıyan Atatürkçü bütün aydınlara, ülkemizin esenliği, demokratik, laik Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşaması çalışmalarında başarılar diliyorum.

Cumhuriyetimizin 88. yıldönümünde başta Büyük Önder Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla anıyor, bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Bayramınızı Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşayacağı inancımı yineleyerek, kıvançla, gururla kutluyor; en iyi dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Faruk KÖPRÜLÜ

ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı