Kurumsal İşlemler Banka Hesapları Sınav Sonuçları E-Satış Sınav Yanıtlama Online Sınav Video Çözümler

Derneğimize ait kurumsal uygulamalara sağ tarafta bulunan bu menüden ulaşabilirsiniz.

Deneme Sinavlarimiza Ilişkin Açiklama

19/11/2020

Kurum ve Bayilerimizin Dikkatine;

Türkiye genelinde uyguladığımız deneme sınavlarımız öğrencilerini sınava hazırlayan kurumlarca, öğrenci ve veliler tarafından yüksek bir taleple tercih edilmektedir.

Dolayısıyla yüksek sayıda katılımı olan, güncel, yeni sisteme uygun soruları, MEB ve ÖSYM’nin sınavlarına benzerliği, değerlendirme ve sonuç açıklama uygulamalarıyla alanında marka olan deneme sınavlarıdır.

Deneme Sınavlarımız, bir üst okulun giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize sınav deneyimi kazandırmakta, eksiklerini tamamlamalarını sağlamakta basılı kitap ve online olarak uygulanmaktadır.

Covid-19 tedbirleri uyarınca bilindiği üzere yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Sınava hazırlanan öğrenci ve velilerimizden gelen yoğun talep de dikkate alınarak deneme sınavlarımızın uygulanmasıyla ilgili aşağıdaki kararlar alınmıştır.

  • - Aralık ayı içinde uygulanması planlanan ortaokul 5-6-7 ve lise 9-10 ve 11. Sınıflar Gelişim İzleme Sınavları MEB’in yüz yüze öğretime ilişkin yapacağı açıklamalara göre belirlenecek tarihlere ertelenmiştir.
  • - 11-12-13 Aralık tarihinde planlanan YKS 2. Denememiz ve 25-26 Aralık tarihlerinde planlanan LGS 2. Denememiz planlandığı tarihlerde, soru kitapçıkları sipariş veren kurumlar tarafından öğrencilere ulaştırılarak http://ozdebir.org.tr/ web adresimizdeki “Sınav Yanıtlama Sistemi” üzerinden yapılacaktır.
  • - Sınav Yanıtlama Sistemi ve Sonuç Görüntüleme Kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.
  • - Deneme sınavlarımız uygulama tarihinde itibaren 3 gün içinde uygulanmalıdır. Cevap anahtarları ve çözüm videoları sınav uygulama tarihini takip eden ilk Çarşamba günü saat 14:00’de web sitemizde yayınlanır.
  • - Sınavların tüm hakları ÖZDEBİR’e aittir. Sorular ve çözümleri dijital veya basılı olarak hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz ve sunulamaz.

Sağlıklı günler ve başarılar dileriz.

 

SINAV TAKVİMİ;

  • - 28-29 Kasım 2020 Cumartesi-Pazar TG-8.S. Online /LGS-Deneme -1
  • - 11-12-13 Aralık 2020 Cuma-Cumartesi- Pazar       : T.G. YKS 2. Basılı Deneme Sınavı
  • - 25-26-27 Aralık Cuma-Cumartesi- Pazar 2020  T. G. 8. Sınıflar LGS-Basılı Deneme Sınavı 2
  • - 26-27 Aralık Cumartesi- Pazar 2020  T. G. Online /YKS Deneme Sınavı 2

 

Deneme Sınavlarımıza İlişkin Açıklamamız

Sınav Yanıtlama Sistemi ve Sonuç Görüntüleme Kılavuzu