Kurumsal İşlemler Banka Hesapları Sınav Sonuçları E-Satış Sınav Yanıtlama Online Sınav Video Çözümler

Derneğimize ait kurumsal uygulamalara sağ tarafta bulunan bu menüden ulaşabilirsiniz.

Dershane Birliklerinden (öz-de-bir, Güvender, Töder)’den Basin Açiklamasi Başsağlığı Ve Dayanışma Mesajı

16/05/2014

Basın Bildirisi 16.4.2014 >>>
Başsağlığı ve Dayanışma Mesajı
TÜM KÖMÜR İŞÇİLERİNİN, SOMA HALKININ, ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!..
Soma’da yaşanan büyük maden faciası ülkemizi büyük acılara boğdu. Onlarca madenci ailesinin yuvasına ateş düştü. Türkiye, bu büyük acının yasını tutuyor.
Gözümüz yaşlı; bu tarifsiz büyük acıyı yüreğimizde yaşıyor, hayatını kaybeden madenci kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.
Çok zor koşullarda geçim mücadelesi verirken aramızdan ayrılan maden emekçilerinin ailelerine, yakınlarına başsağlığı, sabır ve dayanma gücü; yaralı işçilerimize acil şifalar diliyor, yeraltında mahsur kalanların biran önce kurtarılmalarını bekliyoruz.
Acılarını paylaştığımız görev şehidi madencilerimizin geride bıraktıkları ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak, onlarla dayanışma içinde olmak için hepimize görevler düşüyor.
Özel Dershaneleri temsil eden Dernekler;  ÖZ-DE-BİR, GÜVENDER ve TÖDER olarak biz de şehit madencilerimizin sınavlara hazırlanan ortaokul son sınıf ile lise 12. sınıfta okuyan ve mezun olmuş çocuklarının, yaşadıkları yerlerdeki veya en yakınlarındaki dershanelerimizden yeni öğretim yılında ücretsiz olarak yararlanmalarını sağlayacağız.
Bunun için Soma Maden Kazasında yaşamını yitiren ve Soma dışında yaşayan madencilerimizin ailelerinin ÖZ-DE-BİR Genel Merkezi ile iletişim kurması yeterli olacaktır.
Ayrıca Soma merkezde bulunan Açı, Hedef, Körfez, Merkez ve Sınav Dershanelerine devam eden şehit madenci çocuklarının bu yıla ait kalan borçları silinecek; şehit madenci çocukları dilerlerse gelecek öğretim yılında da bu dershanelerimize ücretsiz devam edebileceklerdir.
Saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.

16.05.2014

ÖZ-DE-BİR, Özel Dershaneler ve Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği
TÖDER, Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği
GÜVENDER, Güven Dershane Sahipleri Derneği

İletişim:
ÖZ-DE-BİR
Özel Dershaneler ve Özel Öğretim Kurumları Birliği Derneği
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 99/1 Maltepe-ANKARA
Tel:0312 230 51 47 229 49 25 Faks: 230 51 46
www.ozdebir.org.trozdebir@ozdebir.org.tr